CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Pobyty v Maďarsku / BÜKFÜRDŐ
autobusem

BÜKFÜRDŐ

termální lázně

5denní autokarový pobyt

foto_000454.jpg

BÜKFÜRDŐ 
Lázně v severozápadní části země, jen 26 km od Sárváru patří mezi nejznámější a nejpopulárnější lázně v Evropě. Jedná se o druhé největší maďarské lázně.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ
Na ploše 14 ha pokryté stinnými stromy je k dispozici komplex 32 bazénů o teplotě vody 26-38°C: kryté, částečně kryté i otevřené bazény. Léčivá voda s vysokým obsahem vápníku, hořčíku a fluoru se uplatňuje především při léčbě poruch pohybového ústrojí, revmatizmu, pro poúrazovou terapii a léčení nemocí páteře, gynekologických a urologických potíží, jako pitná kúra je doporučována v případech zažívacích potíží, nemocí trávicího ústrojí, žaludečních, žlučníkových chorob a jako prevence osteoporózy. Lázně nabízejí doplňkové služby - masáže, bahenní zábaly a další. K dispozici restaurace a stánky rychlého občerstvení. V areálu se také nachází Rekreační park - zážitkové koupele, což jsou tzv. "lázně v lázních", které lze navštívit se zvláštní vstupenkou.

HOTEL RÉPCE*** s polopenzí                    VSTUPNÉ V CENĚ!            VYUŽÍVÁNÍ WELLNESS OSTROVA V CENĚ!
POLOHA: v klidném prostředí, s termálními lázněmi je propojen krytou chodbou.
VYBAVENÍ: restaurace, bar, obchod s dárkovými předměty, WIFI, trezor. Přímo v hotelu se nachází Wellness ostrov - plavecký bazén, whirlpool, jacuzzi, finská a infra sauna, parní kabina - využívání zdarma!
UBYTOVÁNÍ: 2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, TV, rádio a minibar. Pokoje nemají balkon, pouze francouzské okno. Zdarma zapůjčení županu.
V ceně ubytování zahrnut neomezený vstup do lázní (v hodnotě cca 2.600,- HUF/osoba/den) na 4 dny kromě zážitkové části a světa sauny.
STRAVOVÁNÍ: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu v restauraci hotelu.
SLEVY (při ubytování se 2 dospělými): dítě do 10 let pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu a vstupné do lázní), dítě do 14 let sleva 2.000,- Kč.

Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat

CENA ZAHRNUJE: dopravu autokarem, 4x ubytování, 4x polopenzi, vstupné do termálních lázní na 4 dny (kromě zážitkové části a světa sauny), využívání Wellness ostrova v hotelu, zapůjčení županu, průvodce, zákonné pojištění CK.
CENA NEZAHRNUJE: komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu - celkem 120,- Kč/osoba, pobytovou taxu, vstupné do zážitkové části a světa sauny.
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Náchod, Nové Město nad Metují, Dobruška, Jaroměř, Hradec Králové,Rychnov n.Kn., Holice, Litomyšl, Česká Třebová,Svitavy a dále směr Brno (další místa na dotaz).

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK

Fotogalerie:

Bükfürdő - termální lázně
Bükfürdő - termální lázně
Bükfürdő - termální lázně
Bükfürdő - termální lázně
Bükfürdő - termální lázně
Bükfürdő - termální lázně
Bükfürdő - termální lázně
Bükfürdő - termální lázně
Bükfürdő - termální lázně
Bükfürdő - termální lázně
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI