CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Poznávací zájezdy / ALPY ČTYŘ ZEMÍ
autobusemnovinka

ALPY ČTYŘ ZEMÍ

s horským expresem

foto_000450.jpg

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: odjezd ve večerních hodinách.
2. den: časně ráno zastávka v Garmisch-Partenkirchen u skokanských můstků, autobusem přejedeme do Ehrwaldu, vyjedeme lanovkou na nejvyšší německou horu Zugspitze (2.962 m.n.m) s působivými výhledy.
Přejedeme přes sedlo Fernpass kde zastavíme na panoramatické zastávce s překránými výhledy na Zugspitzland, sjedeme do Inntalu a vystoupáme vysokohorskou panoramatickou silnicí Silvretahochalpenstraße k přehradnímu jezeru. Odjezd na ubytování do malebného městečka St.Gallenkirch přímo na Silvretě, pro zájemce večeře.
3. den: po snídani průjezd Vaduzem a Lichtenštejnskem do Graubündenu, do nejstaršího švýcarského města Chur, procházka překrásným historickým městem s průvodcem, přejezd do městečka Tiefencastel odkud budeme pokračovat horským vlakem, trasou kterou jezdí i slavný Ledovcový express, přes průsmyk Albula i přes slavný Landwasserský viadukt (technický zázrak, 70 m vysoký, mizí přímo v tunelu) do Svatého Mořice, kde na nás bude čekat autobus. Po krátké prohlídce letoviska Svatého Mořice přejedeme pod ledovec Mörteratsch pod jedinou čtyřtisícovsku východních Alp - Piz Bernina 4050 m.n.m. kde se projdeme pohodlnou cestou až k úpatí ledovce. Přes švýcarský národní park a údolí Engadin (kde pramení majestátní Inn) přejedeme do Rakouska a zpět do ČR.
4. den: návrat v nočních až časných ranních hodinách. 

POZNÁMKA: jízdenku na Horský express, kterou je nutné objednat předem, je třeba uvést do smlouvy, úhrada průvodci v busu (vlak Tiefencastel-St.Moritz cca 20,- CHF).


SLEVA FIRST MOMENT 5% ze základní ceny při zakoupení zájezdu do 28.2.2016 a úhradě min. 30%.
 
Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat
CENA ZAHRNUJE: dopravu autobusem, 1xx ubytování v horském penzionu, 1x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění včetně storna zájezdu - celkem 150,- Kč/dospělá osoba, 75,- Kč/dítě do 15 let, 300,- Kč/osoba nad 70 let, večeře, vstupné a jízdenky.
FAKULTATIVNĚ: 1x večeře 300,- Kč/osoba, jednolůžkový pokoj 600,- Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit).
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha. Za příplatek 200,- Kč/osoba také Vamberk, Letohrad, Choceň, Chrudim, Lanškroun, Svitavy.
 
Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI