CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Poznávací zájezdy / JARNÍ BENELUX
autobusemnovinka

JARNÍ BENELUX

s návštěvou Keukenhofu

foto_000444.jpg

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd se zdravotními zastávkami přes Německo do Lucemburska.
2. den: ráno příjezd do Luxembourgu s dominantou středověkého knížecího hradu. Zastávka u Watterloo, místa jedné z největších bitev v dějinách Evropy. Odpoledne příjezd do Brusselu, prohlídka města s průvodcem, Horní i Dolní město, Velké náměstí, budovy EU či Královský palác. Odjezd na ubytování.
3. den: ráno krátká prohlídka Gentu, přejezd od historického středověkého hanzovního města Bruggy, nazývaného "Benátky severu", prohlídka města, přejezd do Delft, někdejšího sídelního města hrabat a proslaveného keramikou "fajáns", královské sídelní město Haag, s možností návštěvy Madurodamu (Holandsko v miniatuře). Ubytování.
4. den: po snídani odjezd do parku Keukenhof, který bude ještě v plném květu cibulovin, přejedeme do Zaanse Schans – skanzenu holandské vesnice s větrnými mlýny. Amsterodam, procházka městem s výkladem průvodce, projížďka lodí po grachtech, prohlídka muzeí dle vlastního výběru (Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembranta van  Rinja, muzeum sexu). Večerní Amsterodam - červenými uličkami a centrem pěkně osvětleného hlavního města Nizozemí, individuální možnost večeře. V pozdních nočních hodinách odjezd do ČR.
5. den: v dopoledních hodinách příjezd do ČR. Do České Třebové v odpoledních hodinách.

 
SLEVA FIRST MOMENT 5% ze základní ceny při zakoupení zájezdu do 28.2.2016 a úhradě min. 30%.
 
 
Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat
CENA ZAHRNUJE: dopravu autobusem, 2x ubytování ve 2-3lůžkových pokojích se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění včetně storna zájezdu - celkem 150,- Kč/dospělá osoba, 75,- Kč/dítě do 15 let, 300,- Kč/osoba nad 70 let, večeře, vstupné, jízdenky a večeře.
FAKULTATIVNĚ: jednolůžkový pokoj 2.000,- Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit).
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha. Za příplatek 200,- Kč/osoba také Vamberk, Letohrad, Choceň, Chrudim, Lanškroun, Svitavy.
 
Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI