CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Letecké zájezdy pro seniory / ALBÁNIE
leteckynovinka

ALBÁNIE

pro seniory 55+

foto_000429.jpg

Durrës (česky Drač) je jedním z nejstarších a druhým největším městem Albánie. Nachází se zde krásné dlouhé písečné pláže a právě díky nim je oblast Durrës turisticky nejvyhledávanějším přímořským letoviskem v Albánii. V letovisku naleznete mimo pláže také zajímavé historické památky jako například římský amfiteátr z přelomu 1. a 2. století, byzantský kostel s mozaikami, Archeologické muzeum s terakotovými tvářemi řecké bohyně lásky Afrodity nebo maják odkud je nádherný výhled na pobřeží. V Albánii naleznete velké množství tradičních ručně vyráběných produktů, jako jsou např. koberce, látky, řezbářské výrobky či keramika. V některých oblastech je ještě možnost výměnného obchodu, tedy pokud Vám nebude stačit hotovost, lze nabídnout něco výměnou. Co se týče albánské kuchyně, tak ta je ovlivněna především Tureckem. U pobřeží bývají k obědu běžné pokrmy z mořských ryb. Mezi typické albánské speciality patří fërgesë tiranë - maso, játra, vejce a rajčata nebo ferges - hustá smetanovo-papriková omáčka s vnitřnostmi a masem.

HOTEL VIVAS****
POLOHA: hotel se nachází přímo u písečné  pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Durrës je vzdáleno od hotelu pouhých pár kilometrů, pravidelnou dopravou trvá cesta do města cca 5 minut. Hotelová restaurace se mimo jiné specializuje na přípravu ryb a dalších mořských plodů. K dispozici v hotelu také vybavená posilovna a bazén.
UBYTOVÁNÍ: 2lůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, minibarem (za poplatek) a klimatizací.
STRAVOVÁNÍ: polopenze formou bufetu včetně sklenice vody.
VYBAVENÍ: hotel disponuje cca 73 pokoji. Dále zde naleznete restauraci, bar, recepci, bezplatné WIFI ve společných prostorách, bazén, posilovnu.
PLÁŽ: písčitá pláž přímo u hotelu. Plážový servis zdarma (lehátka a slunečníky).
UPOZORNĚNÍ: Změna hotelu vyhrazena.

 

PODMÍNKY ÚČASTI:
Tyto finančně dotované zájezdy jsou určeny pro občany trvale žijící ve státech Evropské unie, kteří jsou starší 55 let. Výhodou je, že každý účastník zájezdu starší 55 let si může s sebou vzít jako doprovod další jednu osobu, která nemusí tento věkový limit splňovat a platí stejnou dotovanou cenu.
Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i mladší osoby bez doprovodu seniora.
Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat
objednat
CENA ZAHRNUJE: zpáteční letenku Praha-Tirana-Praha (včetně všech tax a poplatků), transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování v hotelu****, 7x polopenzi včetně sklenice vody k večeřím, služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu, pojištění CK proti úpadku.
FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: příplatek za neseniora 2.700,- Kč, jednolůžkový pokoj 3.700,- Kč.
SLEVA: 3. osoba na přistýlce 500,- Kč.
CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh a storna - 490,- Kč/osoba, případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů.
 
Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Albánie
Albánie
Albánie
Albánie
Albánie
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI