CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Letecké zájezdy pro seniory / ŘECKO - KRÉTA
letecky

ŘECKO - KRÉTA

pro seniory 55+

foto_000416.jpg

Největší a nejjižnější z řeckých ostrovů se pyšní rozmanitou a překrásnou přírodou. Krétské pobřeží, které je přes 1000 km dlouhé, je lemováno zátokami, krásnými zálivy a poloostrovy, které nabízejí nespočet písečných pláží omývaných nádherně modrým Středozemním mořem. Překrásné pláže s jemným pískem omývané teplým mořem, na kterých zapomenete na všechny starosti. Pod blankytně modrou oblohou bez mráčku si budete připadat jak v ráji. Poznejte pro Řecko typicky nekonečnou přívětivost a pohostinnost obyvatel a okuste lahodné místní speciality. Nechte se osvěžit ledovou kávou frappé nebo pryskyřičným vínem restina. Večer zase můžete v jedné z nespočtu taveren ochutnat legendární anýzovou pálenku ouzo a poznat, jak se umí bavit Řekové. Není to však jen slunce a moře, co ročně přitahuje na ostrov kolem 2 milionů turistů. Kréta je rovněž kolébkou Mínojské civilizace a archeologická naleziště ve městech Knossos, Phaistos nebo Gortys každoročně navštíví desetitisíce turistů.

HOTEL ASTIR BEACH****
POLOHA: klidnější část střediska Gouves. Centrum s obchody a restauracemi cca 900 m od hotelu. Jeho ideální poloha, přátelská rodinná atmosféra a vynikající služby Vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou na Krétě.
VYBAVENÍ: hlavní budova a několik vedlejších budov. Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, menší konferenční místnost, minimarket, bazén, dětské brouzdaliště, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.
UBYTOVÁNÍ: pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, TV, miniledničku a balkon nebo terasu.
PLÁŽ: písečná pláž u hotelu (oddělena pouze pobřežní promenádou). Lehátka a slunečníky za poplatek.

UPOZORNĚNÍ: Změna hotelu vyhrazena.


FAKULTATIVNÍ VÝLETY - lze zakoupit na místě v EUR nebo předem v ČR v Kč:
- celodenní výlet Gramvousa 67,- EUR/osoba nebo 1.890,- Kč/osoba
- celodenní výlet Spinalonga a Kolokitha 50,- EUR/osoba nebo 1.400,- Kč/osoba
- půldenní výlet Knóssos a Heraklion 40,- EUR/osoba nebo 1.120,- Kč/osoba
- půldenní výlet Krétská noc 45,- EUR/osoba nebo 1.260,- Kč/osoba 

 
PODMÍNKY ÚČASTI:
Tyto finančně dotované zájezdy jsou určeny pro občany trvale žijící ve státech Evropské unie, kteří jsou starší 55 let. Výhodou je, že každý účastník zájezdu starší 55 let si může s sebou vzít jako doprovod další jednu osobu, která nemusí tento věkový limit splňovat a platí stejnou dotovanou cenu.
Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i mladší osoby bez doprovodu seniora.
KAŽDÝ SENIOR SI MŮŽE VZÍT S SEBOU JEDNOHO NESENIORA ZA STEJNÝCH PODMÍNEK!

 
Číslo zájezdu Termíny Odlet Cena
objednat
objednat

CENA ZAHRNUJE: zpáteční letenku Praha/Brno/Ostrava-Heraklion-Praha/Brno/Ostrava včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování v hotelu****, 7x polopenzi, 1x půldenní výlet, služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu, zákonné pojištění CK proti úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu 490,- Kč/osoba.
FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: jednolůžkový pokoj 4.000,- Kč, příplatek za neseniora 2.000,- Kč, all inclusive 2.500,- Kč.
SLEVY: 3. osoba na přistýlce 1.150,- Kč.

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

 

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI