CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Letecké zájezdy pro seniory / PORTUGALSKO - MADEIRA
letecky

PORTUGALSKO - MADEIRA

pro seniory 55+

foto_000325.jpg

MADEIRA
Madeira patří spolu s Porto Santo k hlavním ostrovům Madeirského souostroví. Je vzdálená 545 km od pobřeží Afriky a 978 km od Portugalska. Příznivé klimatické podmínky, pro které si Madeira vysloužila přezdívku "ostrov věčného jara", jsou jako stvořené pro celoroční pobyt v této destinaci. Rtuť teploměru dosahuje 20C v zimě, v létě je průměrná teplota vzduchu cca 24C. Teplota vody se pohybuje od 17C v zimě po 23C v létě. Příroda na této plovoucí zahradě Atlantiku vytvořila unikátní scenérii strmých kopců a údolí, porostlých nádhernou vegetací. Na Madeiře se vyskytuje unikátní flóra čítající na 700 druhů květeny, kapradin, různé druhy jalovce a vavřínu. Nikde jinde neuvidíte v takovém množství kvést orchideje, lilie, magnolie, azalky.... Nejvýraznější rostlinou je však dračinec neboli dracéna. Zkrátka - příroda Vás na Madeiře obklopuje doslova na každém kroku.

HOTEL RESIDENCE GRECO**
POLOHA: residence se nachází v centru Funchalu, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí.
VYBAVENÍ: nonstop recepce, televize v lobby baru, snídaňová restaurace, výtah, možnost využití služeb prádelny a čistírny, úschovna kol.
UBYTOVÁNÍ: residence disponuje celkem 28 pokoji, které jsou prostorné a k jejich vybavení patří vlastní sociální zařízení, telefon, televize za poplatek. Některé pokoje mají balkon.
STRAVOVÁNÍ: snídaně.


HOTEL WINDSOR****
POLOHA: hotel se nachází v klidné historické části hlavního města Madeiry - Funchalu.
VYBAVENÍ: nonstop recepce, společenská místnost s TV, restaurace, bar, výtahy, trezor za poplatek. Na střeše hotelu se nachází bazén s panoramatickým výhledem na Funchal, barem a sluneční terasou.
UBYTOVÁNÍ: všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem a jsou dekorovány do přírodních odstínů. K jejich vybavení patří TV, telefon, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů. Za poplatek wifi připojení, minibar, trezor.
STRAVOVÁNÍ: snídaně.

HOTEL F.V.BAÍA****
POLOHA: tento krásný hotel se nachází v hlavním městě Funchalu v jedné z jeho nejlepších čtvrtí. Moderní skleněná budova odráží luxus a fantastický interiér. Z hotelu je překrásný výhled na oceán, katedrálu a starou čtvrť.
VYBAVENÍ: prostorná recepce s lobby barem, wifi zóna s připojením k internetu zdarma, venkovní vyhřívaný bazén, dětský venkovní vyhřívaný bazén, SPA - vnitřní bazén s jacuzzi, sauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, hlídání dětí (za poplatek), tenisové kurty, fitness centrum, hrací místnost - biliár, stolní tenis, šipky, restaurace, 2 bary, konferenční místnost.
UBYTOVÁNÍ: hotel nabízí 3 typy pokojů: dvoulůžkové pokoje standard a superior s výhledem na moře a studia s kuchyňským koutem s výhledem na hory. Všechny typy jsou standardně vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, trezorem (za poplatek), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. Superior pokoje mají navíc TV, minibar, připojení k internetu, župany a pantofle, volný vstup do lázní. Studia mají navíc kuchyňský kout, TV, jídelní stůl se židlemi, balkon se zahradním nábytkem. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích standard, pokoje superior a studia za příplatek.   
STRAVOVÁNÍ: polopenze.

FAKULTATIVNÍ VÝLETY:
- Monte a Eira do Serrado 690,- Kč/osoba
- prohlídka města Funchal 590,- Kč/osoba
- východní okruh Madeirou 990,- Kč/osoba
- západní okruh Madeirou 990,- Kč/osoba 

PODMÍNKY ÚČASTI:
Tyto finančně dotované zájezdy jsou určeny pro občany trvale žijící ve státech Evropské unie, kteří jsou starší 55 let. Výhodou je, že každý účastník zájezdu starší 55 let si může s sebou vzít jako doprovod další jednu osobu, která nemusí tento věkový limit splňovat a platí stejnou dotovanou cenu.
Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i mladší osoby bez doprovodu seniora.

 

Číslo zájezdu Termíny Hotel Residence Greco se snídaní Hotel Windsor se snídaní Hotel F.V.Baía s polopenzí
objednat
objednat

CENA ZAHRNUJE: zpáteční letenku Praha-Funchal-Praha včetně všech poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování dle výběru, 7x snídani či polopenzi dle hotelu, služby česky/slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh a storna – 490,- Kč/osoba.

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI