CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Letecké zájezdy pro seniory / TURECKO
letecky

TURECKO

pro seniory 55+

foto_000326.jpg

Dotované zájezdy pro seniory 55 + nyní i do Turecka! Zájezdy jsou určeny především pro seniory 55+ s tím, že každý může s sebou jako doprovod vzít jednu mladší osobu za stejných podmínek.

TURECKO
Turecko není pouhou "prázdninovou destinací", Turecko je mnohem více. Je zemí, která Vás uchvátí mnohakilometrovými písečnými plážemi, azurově modrým mořem a především jedinečnou atmosférou orientu. Pokuste se se zájezdy pro seniory 55+ proniknout do nezvykle odlišné kultury, poznejte přátelské obyvatele, navštivte některý z minaretů či pozoruhodných skalních měst. Dovolená v Turecku je plná poznání a odpočinku.
Turecko je zemí na křižovatce kultur a náboženství, je mostem mezi Evropou a Asií. Přírodní krásy, bohaté historické dědictví a známá turecká kuchyně lákají množství turistů z celého světa. V Turecku se nachází nepřeberné množství antických památek jako např. starověké město Efez, horský Thermessos, lázeňské Hierapolis nebo další památky v Istanbulu. Mezi další aktivity, kterým se lze v Turecku v rámci zájezdů pro seniory 55+ věnovat, patří i návštěva tureckých lázní. 

HOTEL L´ANCORA BEACH**** Kemer
POLOHA: menší rodinný hotýlek se nachází v menší zahradě přímo u oblázkové pláže, od které je oddělený pěší promenádou, v blízkosti centra střediska Kemer a jeho krásného přístavu. Oblázková pláž je přímo u hotelu, oddělená od hotelu pěší promenádou. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. 
VYBAVENÍ: vstupní hala s recepcí, obchody, 2 hlavní hotelové restaurace, několik barů, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, turecké lázně, sauna, wifi připojení v lobby, letní zahrada, výtah, stolní tenis, šipky, plážový volejbal.
UBYTOVÁNÍ: v hotelu je celkem 134 pokojů courtyard (terasa do hotelového atria) a standard, z nichž některé jsou zařízeny pro handicapované. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastní sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací/topením, TV, telefonem, balkonem nebo terasou. Trezor a minibar za poplatek.
STRAVOVÁNÍ: all inclusive - snídaně, obědy a večeře včetně jednorázového lehkého odpoledního občerstvení. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby jsou podávány v prostorách hotelu od 10:00 do 23:00. Na pláži jsou nápoje za poplatek.
Další služby a aktivity: turecké lázně, sauna, fitness, internet v lobby hotelu, speciální programy, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, slunečníky, lehátka s matracemi na pláži a u bazénu.

HOTEL VALERI BEACH*** Kemer
POLOHA: malý rodinný hotýlek je umístěn přímo u oblázkové pláže, kterou odděluje jen pěší promenáda, v blízkosti centra Kemeru a jeho krásného přístavu. Oblázková hotelová pláž je přímo pod hotelem. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Možnost zapůjčení plážových osušek oproti depozitu. Vzdálenost od letiště Antalya 55 km.
VYBAVENÍ: hlavní restaurace s venkovní a vnitřní částí, 2 bary (u bazénu a na pláži), venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, vnitřní bazén, turecké lázně, sauna, výtah, recepce, wifi připojení k internetu v baru, menší dětské hřiště, stolní tenis, stolní hry, plážový volejbal.
UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají klimatizaci s individuálním nastavením, elektronicky uzamykatelný systém, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, TV, telefon, minibar (voda při příjezdu), balkon. Trezor za poplatek.
STRAVOVÁNÍ: all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední čaj/káva s koláčem, standardní nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. All inclusive nezahrnuje všechny dovozové značky nápojů, veškeré nápoje a jídlo v plážovém baru, čerstvé ovocné džusy, tureckou kávu, vybrané druhy zmrzliny (v plážovém baru), lahvové víno, minibar s výjimkou doplněné vody při příjezdu, pokojový servis. 

FAKULTATIVNÍ VÝLETY (orientační ceny):
- celodenní výlet Demre, Mira, Kekova 1.190,- Kč/osoba
- celodenní výlet Pamukkale 1.290,- Kč/osoba
- turecké lázně Hammam 490,- Kč/osoba
- turecká noc 890,- Kč/osoba

 

Číslo zájezdu Termíny Hotel L´Ancora Hotel Valeri Beach
objednat
objednat
objednat
objednat

CENA ZAHRNUJE: zpáteční letenka Praha–Antalya– Praha (včetně všech poplatků), transfer letišt–hotel–letiště, 7x ubytování v hotelu dle výběru, 7x strava all inclusive, 1x půldenní výlet autobusem Antalya, služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh a storna - 490,- Kč/ osoba.

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.
 

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI